Produktas


Puslapyje esančių aplikacijų pristatymą galite peržiūrėti čia.


DRap

Piešimo programa (žiūrėti video)

30

DRap programa, nepaisant jos paprastumo, leidžia sukurti gana sudėtingus JPG, PNG, BMP bei ICO vaizdus ir sukurti animuotas GIF sekas. Čia nėra įprastų pieštukų ar teptukų, vis dėlto DRap leidžia sukurti tiek paprastą, tiek ir sudėtingą piešinį nuo nulio ar sujungti bet kokius vaizdus ir/ar nuotraukas į vieną visiškai naują paveikslėlį. Visa tai gali būti neįtikėtinai lengvai padaroma naudojant DRap.

DRap piešimo programa skirta veikti Windows operacinėje sistemoje (64 bit). Užima 119 MB vietos diske be projektų failų. Pastarųjų užimama vieta negali būti žinoma iš anksto, kadangi dirbant su programa projektų įprastai gali būti nuo kelių iki keliolikos, ar net kelios dešimtys.

Parsisiųsti nemokamą DRap Demo versiją (diegimo failo dydis 26 MB) galite paspaudę žemiau esantį mygtuką „Parsisiųsti Demo“. Siekiant apsaugoti parsisiuntimus nuo botų (robotų), prašom įvesti slaptažodį: drapdemo.

Nemokama Demo versija yra pilnai funcionuojanti programa, išskyrus tai, kad su ja galima sukurti tik vieną projektą.

Norėdami užsakyti DRap programą, spustelėkite raudoną mygtuką ir užpildykite formą. Gavę jūsų užsakymą suformuosime sąskaitą apmokėjimui ir nusiųsime jums į nurodytą el. paštą.

Nurodymus, kaip parsisiųsti DRap programą, gavę apmokėjimą nusiųsime jums nedelsiant.